Kariéra v Colt

Apr 2018

Pozícia:  Projektant/projektantka TZB/Systémy odvodu tepla a splodín horenia  (Bratislava)

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme kolegu na pozíciu projektant/projektantka TZB/ Systémy odvodu tepla a splodín horenia.

Medzi Vaše úlohy bude patriť projektovanie systémov TZB/Odvod tepla a splodín horenia pre priemysel obchodného centra, administratívne budovy, tvorba technickej dokumentácie a podpora realizácie zákaziek.

Náplň práce:

  • Technické konzultácie
  • Príprava projektov
  • Príprava projektovej dokumentácie a podklady pre realizáciu zákaziek
  • Komunikácia s tímom Colt (Česká republika / Nemecko / Rakúsko)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru, zameranie TZB výhodou - vhodné i pre absolventa
  • Znalosť ACAD, práce s MS Office (Word, Excel), REVIT výhodou
  • AJ alebo NJ aspoň na základnej úrovni
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, pracovné nasadenie, ochota učiť sa, zodpovednosť, starostlivosť, zmysel pre tímovú prácu
  • Vodičský preukaz skupiny B výhodou

Ponúkame:

  • Prácu v mladom kolektíve
  • Pracovisko v klimatizovanej administratívnej budove s dobrou dopravnou dostupnosťou (Bratislava - Petržalka)
  • Odpovedajúce platové ohodnotenie
  • Školenie v zahraničí
  • Flexibilná pracovná doba
  • Stravné lístky, služobný mobil
  • Jazykové kurzy a ďalšie výhody (po zapracovaní)

V prípade záujmu, prosím, pošlite svoj profesný životopis na marian.dugat@sk.coltgroup.com.

Nástup je možný ihneď.

Ísť späť